Filtreler

Sıralama seçin
 • 3 Gün İçerisinde Kargo

  Türk Bayrağı

  Milletimizin ve en önemli tarihi zaferimizin simgesi olan Türk bayrağı, hemen her Türk vatandaşının evinde bulunmaktadır. Farklı boyut ve kumaşlarda tasarlanabilmektedir. Direkler için de ayrı Türk bayrağı çeşitleri bulunuyor. Ölçülerini siteye ilettikten sonra, kısa süre bayrağınıza sahip olabilirsiniz. Türk bayrakları, iş yerlerinde, ofislerde, okullarda, resmi bina ve makamlarda, evlerde ve daha birçok alanda kullanılmaktadır. Bina boyu, gönder bayrak ve diğer boyutlar şeklinde sınıflara ayrılmıştır. Aynı zamanda Alpaka, Raşhel ve sopalı olmak üzere de kategorileri bulunuyor. Kumaş, kağıt ve pigment şeklinde direkli Türk bayrağı alt kategorilerini görebilirsiniz. 70x150, 100x50, 300x450, 400x600 şeklinde birçok boyutu bulunuyor.

  Türk Bayrağı Fiyatları

  Türk bayrağının haricinde, sitede, 17 Türk devletine ait bayraklar da yer alıyor. Küçük boyutlardan el bayraklarına, gönder bayrağından bina bayrağına kadar birçok seçenek bulunmaktadır. Türk bayrağı siparişleriniz sırasında, kullanım alanlarınıza göre ekler de yanında birlikte gönderilmektedir. Bunlar arasında, ip, yapıştırma malzemeleri gibi unsurlar yer alıyor. Bayrağınızı kağıt baskıda alabildiğiniz gibi kumaş baskısı şeklinde de alabiliyorsunuz. Kumaşlar yüksek kalite olup, herhangi bir renk kayması olmamaktadır. Bununla beraber, gönderilen paketlerde buruşukluk ya da herhangi bir yırtılma gibi bir durum da söz konusu değil. Özensiz bir durumla karşılaşırsanız 7/ 24 iade ya da değişim talebinde bulunabiliyorsunuz. Bayraklar için yüksek çözünürlüklü dijital resimler kullanılmaktadır. Farklı bir Türk devletine ait bayrak talep ederseniz de site sizinle aynı ölçüde ilgilenecektir.

  Türk Bayrağı Satın Al

  Türk bayrağınızı, fiyatına ya da kumaş kategorisine göre sınıflandırabiliyorsunuz. Kumaş kalitesinin ise, iyi durumda olduğunu söyleyebiliriz. Güneş ışığı, ısı, rüzgar gibi etkenlere karşı dayanıklıdır. Herhangi bir aşınma ya da solma söz konusu olmamaktadır. Aynı zaman yağmur altında da Türk bayrağı üzerinde herhangi bir renk akması olmuyor. Bir sorun olduğunuzu düşündüğünüz zaman site yetkililerine durumu anlatabilirsiniz. Kısa süre içerisinde bayrağınız yenisi ile değiştirilecektir. Türk bayraklarınız için toptan ya da perakende satış talebi de verebiliyorsunuz. İstenilen gün ve zaman aralığında, belirttiğiniz bayrak ve boyutlarını belirtebilirsiniz. Kumaş ya da kağıt türünü de kendiniz iletebiliyorsunuz.

  Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.