Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
5 Gün İçerisinde Kargo
%100 Güvenli Alışveriş
Müşteri Memnuniyeti
Destek : 0216 594 55 75

Roll up Banner

Konferans gibi dönemlerde oldukça rahat bir şekilde kullanım sağlayan roll up ve roll up bannerler, rahat bir kullanıma sahip olmasının yanı sıra iyi bir şekilde konuyu yansıtabilmesi ve görsel açısından da tamamlanabilmesinden dolayı tercih edilen bir ürün olmaktadır. Özellikle de reklam dönemlerinde de rolap bannerlerin kullanılabilecekleri görülecektir. Standların yanında da yer alabilecek olan bu ürünler, reklamı bünyesinde rahat bir şekilde taşıyabilecek ve görüntüsel olarak da içerik ile uyumlu olabilecektir. Sitemizde yer alan roll uplar, genel olarak ölçülere göre hazırlanabilmektedir. Kişilerin ihtiyaç duydukları büyüklüklere uygun bir şekilde tasarlanmış olan bu modellerin, iyi bir şekilde basılmış olması da yine görsel açıdan kaliteyi ortaya koyuyor.

Sitemizde yer alan ve reklam amaçlı olarak da kullanılan tüm modellerin baskısı her zaman önem taşır. Baskının iyi bir şekilde yapılmamış olması da görselliğe gölge düşürecek ve bundan dolayı da kötü bir görünüme neden olacaktır. Bu durumun istenmemesinden dolayı teknolojinin en son imkanları dahilinde, baskılar yapılmakta  modelleri oluşturulmaktadır. Ayrıca site üzerinde yer alan bu ürünlerin boyutları da yine sitede yer alabilmektedir. Kişilerin ihtiyacı olduğu şekilde ve boydan modeline ulaşması mümkün hale gelebilecektir.

Roll Up Banner Modelleri

Sitemizde yer alan tüm ürünlerin internet sitemiz üzerinde de açıklamalı ve fotoğraflı bir şekilde yer aldığı görülecektir. Fotoğraflar sayesinde de ürünler hakkında bilgi almak mümkün olabilecektir. Aynı şekilde ürünlerin altında yer alan açıklamalar da ürün açıklaması olarak verilir ve geniş bilgi edinmek bu sayede mümkün olur. Modelleri için de ürünler ayrıntılı ve açıklamalı bir şekilde verilmiştir. İnternet üzerinden sipariş etme imkanı da olduğu için ürünlerin en kısa zaman içerisinde elinize ulaşması mümkün hale gelebilecektir. Kullanım alanının oldukça yoğun olması ve kolay taşınabilir olması da yine bu ürünlerin fazla tercih edilmesinin asıl sebeplerinden birisi olmaktadır. Hafif bir madde olmasından dolayı genellikle şehir dışında da kullanım sağlamakta. Şehir dışında herhangi bir forumda da bu ürünlerin götürülebileceği ve taşıma esnasında da sıkıntı çıkarmayacağı söylenmelidir.

Rolap Banner Fiyatları

Roll up bannerler oldukça iyi bir şekilde tasarlanmış olan ürünlerimiz içerisinde yer alır. Bu ürünlerin dış görünüşlerinin de oldukça şık olması, kullanım alanını genişletmektedir. Bunun yanı sıra yine bu roll upların, görünüş açısından iyi olması yetmeyecektir. Aynı şekilde uzun süreli kullanım sağlaması açısından da dayanıklı malzemeler ile bir araya getirilmesi gerekmektedir. Bizler de bundan dolayı sizlerin memnuniyetinizi önemsediğimiz için tüm ürünlerimiz gibi ürün modellerimizi de en kaliteli olan ürünler ile bir araya getirdik. Uzun süreli kullanım sağlayacak olan bu ürünlerin yalnızca görünüş açısından değil; dayanıklılık açısından da en mükemmel şekilde olmasını sağladık.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.