Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
5 Gün İçerisinde Kargo
%100 Güvenli Alışveriş
Müşteri Memnuniyeti
Destek : 0216 594 55 75

Plaj Bayrakları


Plaj Bayrakları, veya yelken bayrakları tanıtım faaliyetlerinizde kullanabileceğiniz en önemli unsurlar içerisindedir. Yelken bayraklarının açılış etkinliklerinde, fuar organizasyonlarında ve mağaza önlerinde çok fazla kullanıldığını ve markaların tanıtımı için oldukça etkili olduğunu görebiliyoruz. Yelken bayrakların bir diğer adı da plaj bayraklarıdır. Bu bayrakların üzerine istediğiniz şekilde fotoğraf, yazı ve grafik bastırabilirsiniz. Yelken bayrak hafif, esnek ve dayanıklı bir bayrak türüdür. Bu özellikleri onu iç e dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilecek bir bayrak yapmaktadır. Yelken bayrak kurumsal kimlik çalışmalarının da bir parçası haline gelmeyi başarmıştır. Çok kalabalık bir caddede yer alan firma olsanız bile sizin rahatlıkla kendinizi belli etmenizi sağlar. Yapısı gereği rüzgarın estiği yöne döner ve sürekli açık kalabilir. Yelken bayraklar markanızı, kampanyanızı ve dükkanınızı tanıtmanın en kolay yolu olarak gözükmektedir.

Plaj Bayrağı Satın al


Plaj bayrağı kesimi tercihinize bağlı olarak değişimler gösterebilir. Bayrağınızı isterseniz L bayrak, yelken bayrak ya da damla bayrak şeklinde de kestirebilirsiniz. Yelek bayrak tasarımı sırasında sizlere sunduğumuz şablonları tercih ederek kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kendi tasarlama imkanınız da bulunmaktadır. Baktığımız zaman yaygın bir şekilde kullanılan ölçüler 72 x 250 cm ve 72 x 300 cm şeklindedir. Yelken bayraklar karşınıza farklı isimlerle de çıkabilirler. Dubalı bayrak, plaj bayrak ya da olta bayrak da denilmektedir. Bu bayrak türünü tanıtımlarınızı gerçekleştirmek istediğiniz her alanda bir sorun yaşamadan ve rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Plaj Bayrak İmalatı


Plaj bayrağı yapacağınız açılıklarda, iç ve dış duyurularda rahatlıkla kullanılıyor. Fuar stantları, mağaza önleri ve firma tanıtımlarınızda firmanızın veya markanızın daha akılda kalıcı olmasını istiyorsanız bu bayrak türü tam olarak size göredir. Bu bayrak türünün uzun kullanım ömrüne sahip olması ve olumlu etki yaratması herkes tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır. Yelek bayrak fiyatları alacağınız ölçülere göre ve adetlere göre değişiklikler gösterebilmektedir. En uygun bayrak fiyatlarını almak isterseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Vereceğiniz siparişlerde sizlere en kaliteli malzemeler kullanılarak ürünler çıkarılmaktadır. Bayraklarınızın en etkili şekilde mesajınızı iletilmesi için doğru slogan ve görsellerle oluşturmaya dikkat etmelisiniz. Çarpıcı görseller her zaman dikkat çekici olmayı başarmaktadır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.