Toplam 6 ürün görüntüleniyor.
5 Gün İçerisinde Kargo
%100 Güvenli Alışveriş
Müşteri Memnuniyeti
Destek : 0216 594 55 75

Masa Bayrağı

Masa bayrakları, bilindiği üzere, resmi makam ve kuruluşlarda, ofislerde, bürolarda, başvuru merkezlerinde, toplantı salonlarında, iş yerlerinde, holding ve fuar alanlarında sıklıkla kullanılan bir bayrak türüdür. En bilinen örnekler arasında, makam araçlarında kullanılan ve kürsülerde konuşma yapılırken kullanılanlar gelebilir. Yanı sıra, masa bayrağı uluslararası alanda oldukça kullanılan bir yöntemdir. Ülke çapında yapılan global toplantılarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Ülke bayrakları, Avrupa Birliği, spor kulüpleri, firma logoları, belediyeler, siyasi partiler, STK’lar ve benzeri birçok kurum ve kuruluşun masa bayrağı baskısı yapılmaktadır. Büyük bayraklara göre yapımının daha zor olduğu bilinmektedir. Küçük alana gayet kaliteli baskılar yapılmaktadır. Bu nedenle, işleme ve baskı son derece önemlidir. Kumaşların niteliği de bu noktada dikkat edilmesi gereken konulardan biridir.

Masa Bayrağı Fiyatları

Masa bayrağının üretimi aşamasında dayanıklı ve dış etkenlere karşın solmayan, uzun ömürlü kumaşlar kullanılmaktadır. Genel itibariyle saten kumaş kullanılmakla beraber, isterseniz mat, fileli kumaşları da tercih edebilirsiniz. Firma bayrakları konusunda, püsküllü bayrakların kullanımı da söz konusudur. Tercihe göre düz kesim ya da püsküllü seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Masa bayrağı çeşitlerinde önemli olan bir diğer unsur da, dayanaklı direklerdir. Direkler ise, genellikle krom ya da çelik maddelerinden yapılıyor. Farklı bir isteğiniz varsa, site yetkililerine iletebilir, masa bayrağı fikirlerinizi kendinize göre değiştirebilirsiniz. Toplantı esnasında kullanıldığı gibi masa bayrakları, fuar alanlarında da tercih edilmektedir. Stantlarda tercih edilen bu ürünler, tanıtım ve reklam amaçlı olduğu için marka bilgilerini içermektedir. Aynı şekilde mevkii ya da isimler için de küçük boyutlarda bastırılabiliyor. Standart ölçüleri ise 15x 22,5 cm olarak biliniyor.

Masa Bayrağı İmalatı

Baskı türü olarak genellikle dijital baskı kullanılsa da, serigrafi ya da emprime baskı yönteminin kullanıldığı da olabiliyor. Dijital baskı için, logo, makam adı, marka, firma, parti logosu ve benzeri bilgiler iletmeniz gerekiyor. Bunun için e- posta adresi üzerinden gereken bilgileri yetkililere iletmeniz lazım. Bunun için bazı şartlar bulunuyor. Masa bayrağı yapmak istediğiniz içeriğin istenilen boyutlarda vektörel çiziminin ya da JPG formatında yüksek çözünürlükteki fotoğrafı gerekmektedir. İletilen bilgiler, site tarafından uygun bulunursa baskınız çok kısa sürede yapılmaktadır. Baskı işlemleri özenli olduğu için sonraki aşamada herhangi bir solma, akma, renk karışması gibi bir sorun yaşanmamaktadır. Her türlü renk ve ebatta sipariş verebilirsiniz. Yağmur, rüzgar, güneş gibi etkenlere karşın da son derece dayanıklıdır. Temizleme açısından da pratik olduğunu, özellikle saten kumaş kullanımı ütü de gerektirmemektedir. Size gönderimi sırasında da, buruşuk, özensiz ya da direğinde herhangi bir hasar olmamasına özen gösterilmektedir. Bir sorunla karşılaşmanız durumunda en kısa sürede, yetkililer sizlere yardımcı olacak, iade ve değişim hakkını sağlayacaktır. Toptan ve perakende fark etmeksizin tüm siparişler en hızlı şekilde sipariş sahiplerine iletilmektedir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.