Filtreler

Sıralama seçin
 • 3 Gün İçerisinde Kargo

  Makam Bayrağı

  Makam bayrağı önceden sadece devlet kurumlarında karşımıza çıkıyordu. Günümüzde ise binlerce firmanın tanıtım ürünü şeklinde karşımıza çıkmaya başlamıştır. Bu bayrakları firmaların makam bölümlerinde, danışma ve lobi kısımlarında görme ihtimaliniz çok yüksektir. Ülkemizde standart haline gelmiş olan ölçüler ise; 100 x 150 cm şeklindedir. Makam bayraklarında kaliteye önem vererek seçim yapmanız firmanızın prestiji açısından çok önemlidir. Bayrağınızı yaptıracağınız zaman istekleriniz doğrultusunda en iyi malzemeler kullanılarak yapılmasına dikkat etmeniz gerekir. Bazı makam bayraklarının kenarlarında püsküllü ve simli olacak şekilde farklılaştırmalarda yapılabilir. Yalnız farklılaştırmalarda genellikle ana boyutlara sadık kalacak şekilde değişimlerin yapılması gerekmektedir. Aynı zamanda malzemelerde aynı kalitede olması gerekir.

  Makam Bayrağı

  Makam bayraklarının kullanım alanları değişiklik göstermektedir. Makam bayrağı üretimi sırasında kullanılan kumaşlar ise müşterilerin isteklerine göre mat ya da parlak olarak üretilebilir. Bayraklar üretilirken farklı çeşitler sunulduğu gibi aynı şekilde bayraklarınızı asabilmeniz için de bayrakların direk kısımları farklı materyallerden oluşturulabilmektedir. Günümüzde en fazla kullanılan bayrak direği materyalleri içerisinde krom ve pirinç yer almaktadır. Bayrakların en fazla karşımıza çıktığı yerler ise devlet daireleridir. Bayrak direği satın alacağınız zaman isterseniz makam bayrağınızla beraber satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Makam bayrakları adlarından da anlayabileceğiniz gibi makam odaları için vazgeçilmez niteliğindedir. Bu bayrakların makam odalarında en prestijli duran unsurlardan birisi olduğunu görebiliyoruz.

  Makam Bayrağı Fiytları

  Makam bayrağı alacağınız zaman makam bayraklarınızı asacağınız direklerin uzun ömürlü ve kaliteli olmasına özellikle dikkat etmeniz gerekir. Kalitesiz malzemelerden üretilen direklerin kimyasal temizleyicilerle temizlendiği zaman veya zaman içerisinde renginde solmalar ya da boyasında dökülmeler oluşabilmektedir. Aynı zamanda korum ya da pirinç malzemelerinin son bitiş kısmında uygulana sıvama işleminde kimyasal işlemlerin özensiz bir şekilde gerçekleştirilmesi direkte zaman içerisinde çatlamalar oluşmasına da sebep olabilir. Eğer bayraklara yapılan baskı işlemleri de özensiz bir şekilde yapılırsa bayraklarınızın rengi istediğiniz tonlarda olmayabilir. Malzemelerin kötü olarak seçildiği ürünlerde dikiş genellikle tek yönlü olarak yapılacaktır. Bu durum da bayraklarınız sizlere uzun ömürlü bir kullanım sunamayacaktır. Firmamızın bünyesinde yer alan bütün bayraklar isteklerinize cevap verecek niteliktedir.

  Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.