Toplam 6 ürün görüntüleniyor.
5 Gün İçerisinde Kargo
%100 Güvenli Alışveriş
Müşteri Memnuniyeti
Destek : 0216 594 55 75

Kırlangıç Bayrak

Kırlangıç bayrak ya da kırlangıç flama olarak bilinen bayraklar özellikle fuar, iş yeri, işletmelerde sıklıkla tercih edilmektedir. Bir kurumun ya da resmi bir makamın ismi ve logosu için kullanılabileceği gibi, aynı zamanda ülkelerin bayrakları için de kullanımı yapılmaktadır. Kırlangıç bayrak üretimi istediğiniz boyutlar çerçevesinde yapılmakla beraber, direkli ya da ipli şekillerde dizayn edilebilmektedir. Kırlangıç bayraklar, aynı zamanda tanıtım malzemesi olarak da kullanılmaktadır. Bu gibi durumlar için firmanızın logosunu bastırabilir, fuar alanlarında sergileyebilirsiniz. Aynı şekilde, otellerin dış kısımlarında yer alan ülke bayrakları alanını biliyorsunuzdur. Bu alanlar içinde kırlangıç bayraklar dizayn edilmektedir. Yanı sıra, ofis ve büro gibi alanlarda masa üstü ufak boyutlarda kırlangıç bayraklar da üretilmektedir.

Kırlangıç Bayrak Fiyatları

Ticari, tanıtım, reklam, iş merkezleri çapında Baskı Seli’ni kullanarak adınıza ya da logonuz üzerine kırlangıç bayrak üretilmesini sağlayabilirsiniz. Son zamanlarda sıklıkla kullanılmaya başlayan bu yöntemi devlet kurumları ya da denetleyici mecralar da kullanmaktadır. Gıda üretim alanlarından temizlik testini geçenlere verilen ‘beyaz bayrak’ buna bir örnektir. Yanı sıra, kırlangıç bayrak kullanımı spor alanında da mevcuttur. Spor türlerine ait kulüp ve takımlarında da flamaları site tarafından üretilebilmektedir. Flama üretimleri, site içerisinde iki çeşitte yapılıyor. Türk bayrağı ve özel logolu bayraklar şeklinde. Tabii, aynı zamanda özel ve farklı siparişlerinizi de iletebiliyorsunuz. Buna farklı ülkelerin bayrakları ve isme ait flamalar da dahil.

Kırlangıç Bayrak İmalatı

Kırlangıç bayraklar siyasette de kullanılmaktadır. Partilerin binalarında ya da kürsülerinde tercih edilen bir şekildir. Kırlangıç bayrak için, boyut ve kumaş tercihini sizler yapabiliyorsunuz. Kullanıcı tercihine göre değişmekle beraber, genelde parlak ve yırtılmaz kumaş kullanılmaktadır. Ayrıca, dış etkenlere karşı da dayanıklı kumaşlar tercih edilmektedir. Mat ya da parlak fark etmeksizin tüm bayraklarda ışığa, ısıya ve rüzgar gibi unsurlara dayanıklı kumaşlar kullanılıyor. Yağmur ya da kar gibi olağan durumlarda da renklerinde herhangi bir akma söz konusu olmamaktadır. Kullanımı oldukça pratiktir. Genel itibariyle ütü istemeyen kumaşlar kullanılmaktadır. Eğer ticari ya da şahsi bir baskı yaptırmak istiyorsanız çözünürlüğün istenilen şekilde olması önemlidir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.