Kırklareli Belediyesi Makam Bayrağı

0,00 TL + KDV
Kredi Kartı / Havale-Eft İle Ödeme
MNG Kargo İle Gönderilir / Kapıda Ödeme Yoktur / Kargo Alıcı Ödemeli
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ürün Şablonu
 • Ödeme Seçenekleri
 • 0 Yorumlar
 • Biz Size Ulaşalım
 • Kırklareli Belediyesi Makam Bayrağı

  Ürün Adı : Kırklareli Belediyesi Makam Bayrağı
  Boyut : 100x150
  Kumaş : 1.Sınıf Telalı Saten Kumaş 
  Baskı : Dijital Tekstil Makinası
  Kumaş Özelliği : Işığa , Suya , Yıkamaya , Rüzgara Karşı Renk ve Kumaş Hassasiyeti
  Kesim : Isı Kesim / Sıcak Kesim
  Direk : 2.23 Cm
  Direk : Krom / Pirinç (Altın) / Yukarıdan Seçilebilir
  Paket : Kullanıma Hazır

  İhtiyacınıza göre şekillenen tasarımlardan oluşmaktadır. Hızlı kargo fırsatı ile sizlere sunulan makam bayrakları, satın al sipariş ver,bastır,yaptır adımları ile temin edebilirsiniz. Baskı hizmetleri  almak, bayrak fiyatları hakkında bilgi edinmek ve online satın alma işlemleri için daha detaylı bilgiye site üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Makam bayrağı; firmanızın temsilinde, firmanız tarafından yapılan tanıtımlarda, çeşitli organizasyonlarınızda makamnızın üstünde ve makam üstü amaçlı kullanılan bayrak çeşitlerindendir. Yapılan çalışmalara dikkat çekmek ve bir hizmeti tanıtmak için sıklıkla tercih edilmektedir.Ofis arkasında kullanılan bayrak türüdür.


  Nerede Yaptırabilirim

  Ofisinizin arkasında olmak üzere kullanabileceğiniz makam bayrağı, kurumsal bir imaj için de önem arz etmektedir. Peki, makam bayraklarını  nerede yaptırabilirsiniz? Baskı Seli, ücretsiz tasarım hizmeti, kaliteli kumaşları ve özenli çalışma prensibi ile bu hizmeti sizler için sağlamaktadır.


  Nereden Satın alabilirim

  Firmanız için tercih edebileceğiniz makam bayrağı çeşitleri için Baskı Seli’nin web sitesini ziyaret edebilir ve kolaylıkla satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İade garantisi, kredi kartına taksit ve zamanında taksit avantajlarından yararlanabilirsiniz.

  Telalı Makam Bayrağı

  Telalı makam bayrağı , saten kumaşa basılmaktadır. Tela dediğimiz şey ise sert ve külah şeklini almasını sağlayan malzemedir.

  Saçaklı Makam Bayrağı

  Saçaklı makam bayrağı,makam bayraklarına saçak istenildiğinde dikimi yapılmaktadır. Saçak durumunu yukarıdan seçerek makam bayrağınıza saçak özelliği ekleyebilirsiniz.

  Makam Bayrağı Direkleri

  Makam bayrağı direkleri,makam bayrakları krom ve pirinç direklerden oluşmaktadır. Yukarıdan istediğiniz makam bayrağı direğini seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

  Not: Sizden onay alınmayan hiç bir ürün baskıya geçmez.

3 Gün İçerisinde Kargo
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.