Biz Kimiz ?
1998 yılından bu yana sektöründe yenilikçi lider, rakipsiz, müşteri odaklı ve de profesyonel hizmet anlayışı ile her daim iyiyi ve daha iyiyi amaçlayan ve bu amaç doğrultusunda tüm müşterilerinin isteklerini sonuna dek gözeten Baskıseli; 21 yıllık tecrübesiyle sizleri selamlıyor. Gelişime yönelik yatırımları ve güçlü altyapısıyla Ümraniye bölgesinde 1750 m2 üretim depolama alanı, 8 adet dijital bakım parkuru 28 personeliyle beklentilerin ilerisinde kaliteli hizmet veriyor; Türkiye’nin her yerine yayılmış geniş satış ve dağıtım alanı ile de birçok sektör üzerinde sizler için kolaylık sağlıyoruz. Bu kadarla da sınırlı kalmayıp, bayrak flama vinil baskı hizmetlerinde 1. Sınıf Avrupa kalitesi ile siparişlerinizi en güzel hâliyle sizlere sunuyoruz.

e-ticaret sistemlerinde 3D secure koruması sayesinde güvenli ve hızlı bir şekilde hizmet veren, sektöründe öncülük yapmanın gururuyla çalışmalarını sürdüren ve yeniliklerin devamı için bünyesinde ar-ge ekibi bulunduran tek firma olarak karşınıza çıkan Baskıseli güvencesiyle dünyanın birçok ülkesinden perakende ve toptan satış kolaylığıyla siparişlerinizi verebilir; sanal alışverişin en güvenli yönlerini bizimle birlikte keşfedebilirsiniz.

Türkiye’de dijital baskı sektörünün öncülerinden olarak; baskı denildiğinde akla ilk gelen, hizmet kalitesi, pratik çözümleri ve müşteri odaklılığı ile sizlerin tek tercihi olmayı hedefleyen şirketimiz, bünyesinde barındırdığı ar-ge ekibiyle verimli çözümler tasarlayarak çözüm ortağınız olup, hayatınızı kolaylaştırmak için sıkı çalışmalarını sürdürmektedir.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.