Bez Afiş

Afiş baskı her zaman reklamcılığın yapı taşlarından birisi olarak görülmeyi başarmıştır. Bez afiş ise reklamcılık sektöründe ilk kullanılmaya başlanılanlardan birisidir ve günümüzde hala çok popüler bir şekilde kullanılmaktadır. Özelliklerinin en büyüğü ise; küçük boyutlarda ve çok sayıda üretilmesidir. Fakat bu evrede sizlere geniş bir boy seçeneği sunulur ve reklamlarınıza en uygun olanını seçebilirsiniz. Bez afişlerde üç farklı baskı şekli olduğu dikkat çekilir. Bunlar; sosyal afişler, kültürel afişler ve reklam afişleridir. Bu türler sizin de gördüğünüz gibi konuya ve hedeflediğiniz kitleye göre farklılık göstermektedir. Reklam afişleri genellikle firmalar veya kurumlar tarafından reklam yapma amacıyla kullanılan afişlerdir. Eğer bir hizmetin veya ürünün tanıtımını yapmanız gerekiyorsa bu afiş türünden faydalanmanız gerekecektir. Burada asıl amaç ise; hedeflenen kitlenin dikkatini çekmeyi başarmaktır. Zaten hedef kitlenin genellikle afişin üzerinden yazan ayrıntılara değil dikkat çekmek istenilen noktalara odaklandığını görebiliyoruz. Bu yüzden asıl başarıyı resim ve sloganlardan hazırlanan afişler elde etmektedir.

Bez Afiş Satın Al

Bez afiş arasında yer alan sosyal afişler ise insanları bilgilendirme amacıyla üretimi yapılan afişlerdir. Bu afişlerden sloganın yanı sıra bilgi verilmek isteyen konu hakkında da bilgi paylaşılmaktadır. Bu özellikleri sayesinde özellikle insanları haberdar etme özelliğine sahiptir. Kültürel afişlerin kullanıldığı noktalar ise genellikle tiyatro ve konser gibi sosyal aktivitelerin zamanını, yerini ve tarihini insanlara bildirmek için kullanılan afişlerdir. Bu tür afişlerde kağıt ve türevi malzemelerin kullanılmasının yeterli olacağını görüyoruz. Fakat afişler dış mekanlara asılacaksa daha kaliteli malzemeler kullanmak faydalı olacaktır. Eğer kaliteli bir malzeme yerine kağıt kullanılırsa afişin ömrü çok kısa olacaktır.

Bez Afiş Faiyatları

Bez afiş asacağınız zaman eğer sayısı çok fazla değilse mutlaka dijital baskıdan faydalanılmalıdır. Eğer sayısı fazla ise ofset olarak bilinen baskı şeklinden faydalanılmalıdır. Afişlerin reklamcılığın ana şartlarından birisi olduğunu söyleyebiliriz. Reklam sektöründe karşımıza çıkan ve hiçbir zaman da popülerliğini yitirmeyecek ilk yöntemlerin arasında yerini alır. Afiş reklamcılığının her zaman popüler olmasını sağlayan ise; kolay bir şekilde kullanılması ve taşıma evresinde çok zorlayıcı olmaması yani hafif olmasıdır.

Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
5 Gün İçerisinde Kargo
%100 Güvenli Alışveriş
Müşteri Memnuniyeti
Destek : 0216 594 55 75
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.